Futsal aneb setkání kamarádů ve strakonické hale

Datum akce: 
Čtvrtek, 31 Březen 2011 - 8:15am

Ve čtvrtek 31.3.2011 se futsalisté z Oseka a Strakonic opět sešli v nové sportovní hale STARZ Strakonice, aby opět poměřili svoje síly ve futsale. Strakoničtí futsalisté se dostavili v dobré náladě a po minulé prohře také řádně nabuzeni na své protivníky. Toto nadšení se jim opravdu vyplatilo, neboť z utkání vyšli s přehledem jako vítězové. Domácí nasadili laťku vysoko již v prvním poločase. Ve 4. minutě strakonický Tomáš Kunc vstřelil první gól. Další dvě branky přidal v 6. a 12. minutě Josef Hodánek a do kabin se odcházelo za stavu 3:0 pro domácí. Druhý poločas opět úspěšně zahájil hned v první minutě „strakoňák“ Tomáš Kunc.
p3310031.jpg

Teprve po této brance se družstvo oseckých mužů vzpamatovalo a ve 4. minutě korigovalo skóre brankou Járy Pivničky z přímého volného kopu. Odveta na sebe nenechala dlouho čekat a opět Tomáš Kunc po samostatné akci, kdy postupně obešel dva osecké kamarády a poslal míč nekompromisně do osecké branky, zvýšil tak vedení na 4:1. Poté se v hale strhl nemilosrdný boj, ve kterém v 6. minutě druhého poločasu padla další branka, jehož úspěšným střelcem byl opět Jára Pivnička /2:4/. Osečtí futsalisté se v posledních minutách utkání snažili enormním tlakem obrátit stav i vývoj utkání na svou stranu. Osecký štírek Luboš Švec ve 14. minutě dvakrát utekl domácím bekům a dokázal se štěstím vsítit dvě branky. V tuto chvíli na ukazateli svítil stav 4:6 pro domácí. Domácí však závěr utkání zvládli. Rozhodčí sice v závěru nastavoval 1. minutu za zdržování hry zejména ze strany domácích. Pár vteřin do konce utkání vítězství strakonických futsalistů zpečetil David Ježek tvrdou střelou pod břevno.

Strakoničtí sportovci odešli tentokráte s vítězným pocitem a už se zase všichni těšíme na další odvetu, která se bude konat v Oseku 21.4.2011.

Kdopak bude vítězem… ?
uživatelé a pracovní tým Denního stacionáře

p3310021.jpg
p3310032.jpg
p3310037.jpg