Na návštěvě se nám dostalo vřelého přijetí. Společně jsme s místními uživateli pobyli v klubovně, kde jsme si prohlédli výrobky např. keramiku, tkané koberečky. Zůčastnili jsme se také muzikoterapie - kdy jsme si zazpívali známé lidové písně v doprovodu kytary.
Příjemné velikonoční pásmo písniček, říkanek a tanečků si připravily pro naše obyvatele děti z MŠ Spojařů. Jako malý dárek dostali obyvatelé papírovou květinu.
Ve středu odpoledne jsme se vypravili do Domova pro seniory Lidická za našimi přátely a kolegy. Dobře jsme se pobavili, zatancovali a zszpívali s tamějšími obyvateli a skupinou Osečanka.
Děkujeme za příjemnou atmosféru, dobré pohoštění a hezké soutěže.
I tentokrát si pro nás paní Vilánková z Muzea středního Pootaví Strakonice připravila přednášku na téma Velikonoční zvyky. Všichni jsme si připomněli zvyklosti a tradice spojené s tímto svátkem.
Příjemný kulturní zážitek si pro nás připravili děti a mládež z Domu dětí a mládeže ve Strakonicích - ukázku country tanců a hru na keybord a zpěv lidových písní.
Příjemné dopoledne jsme strávili v přítomnosti dobrovolnice Jaroslavy Šmolíkové, která si s námi zazpívala lidové písničky a doprovodila je hrou na klávesy.